Zondagmorgenritten Oktober 2020

Datumkm-totaal4-okt11-okt18-okt25-okt1-nov8-nov
Laatste
rit seizoen
Km groep  1*5765
gem. groep 1*25,629,9
Opm:
Km groep 2***
gem. groep 2***
Toertocht   A1*
gem *
Fietsweekend***
Koppeltijdrit*
Peelandkoers*
Lange Clubrit*
Tijdrit***
Annemie Abelshausen18905765
Bram-Jan Balkenende10000
Jaco Balkenende8800
John Baaij3100
Patrick van Boven44900
Hans Boers494065
Hans Dekker78900
Peter van Dijke72200
Hans van Eijk31900
Yolanda van Emden1581065
Mariel van den Ende1561065
Kim van Halst904065
Jan van Iwaarden86200
Kevin de Jager6200
Ko de Jonge122900
Gerrit de Kam175100
Koen v. d Klooster3100
William Kramer400065
Daaf v.d. Maas120100
Ronnie van Maldegem1517065
Sypco Noordijk108300
Harry de Smit20985765
Johan Roovers54100
Marjo van Sparrentak000
Cherry Strating16000
Marcel van Strien90600
Kees Tazelaar170900
Thijs Tazelaar1103065
Neil Theissen430065
Ron Theissen795065
Leonie Ton3100
Velde v.d. Ingrid1647065
Velde v.d. Jos3100
Marcel Verdoorn26800
Kieran Versluis750065
Paul de Waal1751065
Joop de Wild1856065
Leo Wilderom150900
Peter Wilderom1117065
Joop de Winter80000
Bram Witte28200
Ko Zwemer12800
Charles000
Francois000
Aanwezige leden*216
Gastrijders:*00
Totaal:*216
Aantal ritten:*2930

Dinsdagmorgenritten Oktober 2020

Datumkm-totaal6-okt13-okt20-okt27-okt3-nov10-nov
Dinsdagmorgenrittenlaatste
2020rit seizoen
Km *5554
Gem:*?26,9
Annemie Abelshausen53500
Jerry Akkerman26400
John Baaij314550
Jaco Balkenende12700
Hans van Eijk6500
Yolanda van Emden77300
Mariel van den Ende9885554
Kim van Halst25300
Remo Hoen7800
Emile Huisson7800
Jan van Iwaarden366550
Ko de Jonge7100
Gerrit de Kam26400
Koen v.d. Klooster12900
Daaf v.d. Maas5700
Johan Roovers13100
Peter de Looff38800
Harry de Smit790054
Hennie Strating5005554
Cherry Strating2365554
Marjo van Sparrentak65200
Marcel van Strien34700
Kees Tazelaar81100
Thijs Tazelaar12300
Leonie Ton650550
Ingrid v.d. Velde83200
Kieran Versluis70400
Paul de Waal7100
Joop de Winter20500
Peter Wilderom7100
Jos v.d. Velde?00
Aanwezige Leden*64
Gastrijders:*00
Totaal:*64
Aantal ritten:*1617

Dinsdagmorgenritten September 2020

Datumkm-totaal1-sep8-sep15-sep22-sep29-sep
Dinsdagmorgenritten
2020
Km *6573706663
Gem:*28,728,028,928,028,0
Annemie Abelshausen535657370660
Jerry Akkerman264650706663
John Baaij259?00?63
Jaco Balkenende12700000
Hans van Eijk65650000
Yolanda van Emden7736573706663
Mariel van den Ende8796573706663
Kim van Halst25300706663
Remo Hoen7800000
Emile Huisson7800000
Jan van Iwaarden311000063
Ko de Jonge7100000
Gerrit de Kam26465730660
Koen v.d. Klooster1290006663
Daaf v.d. Maas5700000
Johan Roovers1316500660
Peter de Looff388?73000
Harry de Smit736657306663
Hennie Strating3916573706663
Cherry Strating127073000
Marjo van Sparrentak6526573706663
Marcel van Strien347007000
Kees Tazelaar8116573706663
Thijs Tazelaar123000063
Leonie Ton5956573706663
Ingrid v.d. Velde8326573706663
Kieran Versluis704657306663
Paul de Waal7100000
Joop de Winter205007000
Peter Wilderom7100000
Jos v.d. Velde???000
Aanwezige Leden*1614151615
Gastrijders:*10000
Totaal:*1714121615
Aantal ritten:*1112131415

Zondagmorgen en Donderdagavondritten September 2020

Datumkm-totaal3-sep4-sep5-sep6-sep10-sep13-sep17-sep20-sep27-sep
Km groep  1*45**793110031*54
gem. groep 1*31,1**30,432,832,233*27,6
Opm:
Km groep 2******87***
gem. groep 2******28,7***
Toertocht   A1*
gem *
Fietsweekend**55131133*****
Koppeltijdrit*
Peelandkoers*
Lange Clubrit*
Tijdrit********31*
Annemie Abelshausen17680551311333187313154
Bram-Jan Balkenende10000000100000
Jaco Balkenende88000000000
John Baaij310000000310
Patrick van Boven44900000100000
Hans Boers4294500793110031310
Hans Dekker7894500793110031310
Peter van Dijke7220551311330031310
Hans van Eijk31905513113300000
Yolanda van Emden1516055131133310000
Mariel van den Ende149645007931873100
Kim van Halst83945007931870310
Jan van Iwaarden862000000000
Kevin de Jager62000000000
Ko de Jonge122905513113301000310
Gerrit de Kam1751055131133318731310
Koen v. d Klooster310000000310
William Kramer3350000003100
Daaf v.d. Maas12010551311333100310
Ronnie van Maldegem1452055131133311000310
Sypco Noordijk1083450003110031310
Harry de Smit19760551311333187313154
Johan Roovers5414500001000310
Marjo van Sparrentak0000000000
Cherry Strating160450003103100
Marcel van Strien9060007931100000
Kees Tazelaar170905513113331873100
Thijs Tazelaar10380000087000
Neil Theissen36545000000310
Ron Theissen730450079000310
Leonie Ton310000310000
Velde v.d. Ingrid158205513113308731310
Velde v.d. Jos3100000?0310
Marcel Verdoorn26800000031310
Kieran Versluis68500079000310
Paul de Waal1686055131133318731310
Joop de Wild179105513113331100313154
Leo Wilderom1509450079311003100
Peter Wilderom10520000318731310
Joop de Winter80000000870310
Bram Witte282000000000
Ko Zwemer128000000000
Charles0000?0?000
Francois0000?0?000
Aanwezige leden*10131323192517243
Gastrijders:*030
Totaal:*10131323192517273
Aantal ritten:*202122232425262728

Zondagmorgen en Donderdagavondritten Aug 2020

Datumkm-totaal2-aug6-aug9-aug16-aug20-aug23-aug27-aug30-aug
Km groep  1*80667987591285351
gem. groep 1*32,529,729,13331,127,930,827,2
Opm:
Km groep 2*89**90****
gem. groep 2*29,3**29,2****
Toertocht   A1*
gem *
Fietsweekend*
Koppeltijdrit*
Peelandkoers*
Lange Clubrit*
Tijdrit*
Annemie Abelshausen12158907990591285351
Bram-Jan Balkenende000000000
Jaco Balkenende8800000000
Patrick van Boven349800000000
Hans Boers1120000590530
Hans Dekker4720079875905351
Peter van Dijke341000875912800
Hans van Eijk000000000
Yolanda van Emden1166890799059128530
Mariel van den Ende12238966799059128530
Kim van Halst56689009001285351
Jan van Iwaarden8628966799059000
Kevin de Jager6200000000
Ko de Jonge779800087590051
Gerrit de Kam125289079900128530
William Kramer304896609059000
Daaf v.d. Maas820800090590530
Ronnie van Maldegem971066798759128530
Sypco Noordijk8458066798759000
Harry de Smit142389667990591285351
Johan Roovers3658066798700530
Marjo van Sparrentak000000000
Cherry Strating53000000530
Marcel van Strien696896679905912800
Kees Tazelaar124189079900128530
Thijs Tazelaar951800000128051
Neil Theissen2898000870000
Ron Theissen575000870000
Leonie Ton000000000
Velde v.d. Ingrid11148966799059128530
Velde v.d. Jos000000000
Marcel Verdoorn2060079059000
Kieran Versluis575800000000
Paul de Waal1187890799059128530
Joop de Wild1225806608759128530
Leo Wilderom1223806608759128530
Peter Wilderom87289079900128530
Joop de Winter682890799059000
Bram Witte2820000012800
Ko Zwemer1280000012800
Aanwezige leden*231117262018186
Gastrijders:*10010100
Totaal:*241117272019186

Dinsdagmorgenritten Augustus 2020

Datumkm-totaal4-aug11-aug18-aug25-aug
Dinsdagmorgenritten
2020
Km 68716054
Gem:28,128,429,029,0
Annemie Abelshausen261071600
Jerry Akkerman00000
John Baaij196680??
Jaco Balkenende12700054
Hans van Eijk00000
Yolanda van Emden4366871600
Mariel van den Ende54268716054
Kim van Halst5400054
Remo Hoen780000
Emile Huisson780000
Jan van Iwaarden248687100
Ko de Jonge7107100
Gerrit de Kam6000600
Daaf v.d. Maas570000
Peter de Looff315680600
Harry de Smit46968716054
Hennie Strating5400054
Cherry strating5400054
Marjo van Sparrentak3150000
Marcel van Strien2776871600
Kees Tazelaar4740716054
Thijs Tazelaar6000600
Leonie Ton258680600
Ingrid v.d. Velde49568716054
Kieran Versluis437680054
Paul de Waal7107100
Joop de Winter1350000
Peter Wilderom7107100
Aanwezige Leden11111210
Gastrijders:0001
Totaal:11111211
Aantal ritten:78910

Zondagmorgen en Donderdagavondritten Juni/Juli 2020

Datum km-totaal 28-jun 2-jul 5-jul 9-jul 12-jul 16-jul 19-jul 23-jul 26-jul 30-jul
Km groep  1 74 55 73 62 80 68 88 68 67 67
gem. groep 1 31,2 30,5 30,4 30,6 32,5 30 32 31 31 32
Opm:
Km groep 2 67 80 88 67
gem. groep 2 28,5 30,1 28,3 29,4
Toertocht   A1
gem
Fietsweekend
Koppeltijdrit
Peelandkoers
Lange Clubrit
Tijdrit
Annemie Abelshausen 666 67 55 73 0 0 68 88 68 0 67
Jerry Akkerman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
John Baaij 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bram-Jan Balkenende 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaco Balkenende 88 0 0 0 0 0 0 88 0 0 0
Hans Boers 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Patrick van Boven 269 0 55 0 0 80 0 0 0 67 67
Hans Dekker 143 0 55 0 0 0 0 88 0 0 0
Peter van Dijke 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0 67
Hans van Eijk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Yolanda van Emden 668 0 55 0 62 80 68 88 68 0 67
Mariel van den Ende 659 67 55 0 62 0 68 88 68 67 67
Kim van Halst 155 0 0 0 0 0 0 88 0 67 0
Jan van Iwaarden 479 67 0 0 62 80 68 0 68 67 67
Kevin de Jager 62 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ko de Jonge 502 74 0 0 62 80 68 88 0 67 0
Gerrit de Kam 813 67 55 73 62 80 68 88 68 67 67
William Kramer 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Daaf v.d. Maas 538 0 55 0 0 80 0 88 68 67 0
Ronnie van Maldegem 499 74 0 0 0 80 0 88 68 67 67
Sypco Noordijk 474 74 55 73 0 80 0 0 0 0 67
Harry de Smit 808 67 55 73 62 80 68 88 68 0 67
Marjo van Sparrentak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcel van Strien 185 0 0 0 0 0 0 0 0 0 67
Kees Tazelaar 802 67 55 0 62 80 68 88 68 67 67
Thijs Tazelaar 692 74 0 73 62 80 68 88 0 67 0
Neil Theissen 122 0 0 0 0 0 0 0 0 67 0
Ron Theissen 488 74 0 73 0 0 68 88 0 67 0
Leonie Ton 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Velde v.d. Ingrid 550 67 0 0 0 80 0 88 68 67 0
Velde v.d. Jos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcel Verdoorn 68 0 0 0 0 0 68 0 0 0 0
Kieran Versluis 495 74 0 73 0 80 0 88 0 0 0
Paul de Waal 689 67 0 73 62 80 0 88 68 67 67
Joop de Wild 752 74 55 73 62 80 68 88 68 0 67
Leo Wilderom 750 67 55 73 62 80 68 88 68 67 67
Peter Wilderom 433 67 55 0 62 80 68 88 68 0 67
Joop de Winter 365 74 0 0 0 80 68 88 0 0 0
Bram Witte 154 74 0 0 0 80 0 0 0 0 0
Aanwezige leden 19 13 10 12 19 15 20 14 15 16
Gastrijders: 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Totaal: 19 13 10 12 19 15 21 14 15 17
Aantal ritten: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Dinsdagmorgenritten Juni/Juli 2020

Datum km-totaal 30-jun 7-jul 14-jul 21-jul 28-jul
Dinsdagmorgenritten
2020
Km 57 73 52 57 78
Gem: 27,5 28,1 27,1 28,0 28,4
Annemie Abelshausen 130 57 73 0 0 0
Jerry Akkerman 0 0 0 0 0 0
John Baaij 128 0 0 0 0 78
Jaco Balkenende 73 0 73 0 0 0
Hans van Eijk 0 0 0 0 0 0
Yolanda van Emden 237 57 73 0 57 0
Mariel van den Ende 289 57 73 52 57 0
Adriaan Hartog 0 0 0 0 0 0
Remo Hoen 78 0 0 0 0 78
Emile Huisson 78 0 0 0 0 78
Jan van Iwaarden 109 0 0 52 57 0
Gerrit de Kam 0 0 0 0 0 0
Daaf v.d. Maas 57 57 0 0 0 0
Peter de Looff 187 0 0 52 57 78
Harry de Smit 216 57 0 52 57 0
Hennie Strating 0 0 0 0 0 0
Marjo van Sparrentak 315 57 73 0 57 78
Marcel van Strien 78 0 0 0 0 78
Kees Tazelaar 289 57 73 52 57 0
Leonie Ton 130 57 73 0 0 0
Ingrid v.d. Velde 242 57 0 0 57 78
Kieran Versluis 315 57 73 0 57 78
Joop de Winter 135 0 0 0 57 78
Peter Wilderom 0 0 0 0 0 0
Aanwezige Leden 10 8 5 10 10
Gastrijders: 0 0 0 0 0
Totaal: 10 8 5 10 10

Zondagmorgenritten Maart 2020

Datum km-totaal 1-mrt 8-mrt 15-mrt 22-mrt 29-mrt
Start
Seizoen
Km Speedgroep
gem. Speedgroep
Opm:
Km Toergroep 63 62 55
gem. Toergroep 26,2 27,5 29,1
Toertocht   A1
gem
Fietsweekend
Koppeltijdrit
Peelandkoers
Lange Clubrit
Tijdrit
Annemie Abelshausen 180 63 62 55
Jerry Akkerman 0 0 0 0
John Baaij 0 0 0 0
Bram-Jan Balkenende 0 0 0 0
Jaco Balkenende 0 0 0 0
Hans Boers 0 0 0 0
Patrick van Boven 0 0 0 0
Hans Dekker 0 0 0 0
Peter van Dijke 0 0 0 0
Hans van Eijk 0 0 0 0
Yolanda van Emden 180 63 62 55
Mariel van den Ende 117 0 62 55
Jan van Iwaarden 0 0 0 0
Kevin de Jager 62 0 62 0
Ko de Jonge 63 63 0 0
Gerrit de Kam 118 63 0 55
William Kramer 0 0 0 0
Daaf v.d. Maas 180 63 62 55
Ronnie van Maldegem 55 0 0 55
Sypco Noordijk 125 63 62 0
Harry de Smit 180 63 62 55
Marjo van Sparrentak 0 0 0 0
Marcel van Strien 118 63 0 55
Kees Tazelaar 180 63 62 55
Thijs Tazelaar 180 63 62 55
Neil Theissen 55 0 0 55
Ron Theissen 118 63 0 55
Leonie Ton 0 0 0 0
Velde v.d. Ingrid 180 63 62 55
Velde v.d. Jos 0 0 0 0
Marcel Verdoorn 0 0 0 0
Kieran Versluis 180 63 62 55
Paul de Waal 117 0 62 55
Joop de Wild 117 0 62 55
Leo Wilderom 55 0 0 55
Peter Wilderom 0 63 0 0
Joop de Winter 55 0 0 55
Bram Witte 0 0 0 0
Aanwezige leden 14 13 18
Gastrijders: 0 0 0
Totaal: 14 13 18
Aantal ritten: 1 2 3 4 5

Dinsdagmorgenritten Maart 2020

Datum km-totaal 3-mrt 10-mrt 17-mrt 24-mrt 31-mrt
Dinsdagmorgenritten
2020
Km 50
Gem: 27,3
Annemie Abelshausen 0 0
Jerry Akkerman 0 0
John Baaij 50 50
Jaco Balkenende 0 0
Hans van Eijk 0 0
Yolanda van Emden 50 50
Mariel van den Ende 50 50
Adriaan Hartog 0 0
Jan van Iwaarden 0 0
Gerrit de Kam 0 0
Peter de Looff 0 0
Harry de Smit 50 50
Hennie Strating 0 0
Marjo van Sparrentak 50 50
Kees Tazelaar 50 50
Leonie Ton 0 0
Ingrid v.d. Velde 50 50
Kieran Versluis 50 50
Joop de Winter 0 0
Peter Wilderom 0 0
Aanwezige Leden 8
Gastrijders: 0
Totaal: 8
Aantal ritten: 1 2 3 4 5